Co o serverech na míru říkají naši klienti?

Potkal jsem hodně administrátorů, ale u nikoho jsem nenarazil na takovou kombinaci profesionality, prozákaznického přístupu, organizačních schopností a bezproblémové komunikace. Kluci ze Serverů na míru vyřeší vše, co je potřeba, a nenutí klientům nic, co potřeba není.

Matěj Novák

ředitel, Czech Publisher Exchange

Děláme, co jinde neumí

Představte si, že jedete na mezinárodní výstavu. Na poslední chvíli vytvoříte reprezentativní miniweb a chcete ho nasadit na svou doménu. Potřebujete, aby fungovaly i odkazy na staré stránky, ale váš správce vám řekne, že to nejde. My slovo „nejde“ nemáme rádi. Raději vaše problémy rovnou řešíme.

Tým Serverů na míru nám maximálně pomohl spustit naši webovou stránku na americkém serveru pod jiným CMS. I přes naše šibeniční termíny a nestandardní požadavky to proběhlo v naprostém pořádku. Vše dokázali zprovoznit přesně tak, jak jsme potřebovali, a kvalitně nám nastavili veškeré technické náležitosti, aby například nedocházelo ke zbytečným prodlevám při načítání stránek. Jsme opravdu velice spokojeni.

Lenka Zdobinská

jednatelka, Blažek Glass s.r.o.

Optimalizujeme

Odstraňujeme zdlouhavé načítání webů, zdánlivě nedohledatelné výpadky, prapodivné zátěže a jakékoli další problémy, které nežádoucím způsobem ovlivňují vaše podnikání.

Po optimalizaci databáze jsme začali pozorovat velmi výrazné zrychlení celého webu: kategorie, které se před zásahem načítaly 8 – 10 sekund, se po změně loadují kolem 2 vteřin. S výsledkem jsme velmi spokojeni.

Vít Meloun

Ruby on Rails developer, ELVO Hlinsko

Automatizujeme

Doporučili jsme klientovi zautomatizovat celou instalaci serverů a tato investice se mu vrátila už po pár měsících.

Můj server na míru je teď velmi spolehlivý a kdykoli se objeví nějaký problém, kluci ho během chvilky vyřeší. Navíc nasadili automatizovanou instalaci a konfiguraci serveru přes Ansible, takže můžu kdykoli sám přidat další server, nebo ho převést k jinému poskytovateli. Tento tým doporučuji všemi deseti.

Jan Šafránek

majitel vývojářské firmy, Eqiware

Zvládáme náročné migrace

Máte web, který denně navštěvují tisíce uživatelů, a potřebujte zajistit bezproblémovou migraci serverů. Váš tým hlásí, že je vše hotovo.

Naše zátěžové testy odhalily, že místo 5000 uživatelů za sekundu jich aplikace zvládá jen 75. Jistému výpadku jsme zabránili doplněním konfigurace a důsledným testováním. Náročnou migraci k novému poskytovateli jsme dokončili bez výpadku.

S týmem Serverů na míru jsem řešil serverovou architekturu webových stránek eXtra.cz, migraci na nové servery a optimalizaci výkonu. Vyřešili pro nás mnoho skrytých a složitých problémů a s výsledky jsem maximálně spokojen. Pokud hledáte profesionální, rychlé a spolehlivé správce serverů, najměte je!

Lukáš Marek

produktový manažer, eXtra.cz

Usnadňujeme život vývojářům

Většina vývojářů sice umí základní systém nastavit, ale zbytečně dlouho se trápí, když něco nefunguje. A tomu se snažíme předejít. Kromě automatizací také ukazujeme, jak optimalizovat na co nejvyšší dostupnost a bezpečnost dat.

S Jaromírem a kluky ze Serverů na míru jsme navázali spolupráci po problémech s naším tehdejším poskytovatelem. A dobře jsme udělali.

Kluci nám poskytli férový poměr cena/výkon a po plodných konzultacích dodali kompletní řešení na vytváření severů, webových projektů a inkrementální zálohování dat. Vyřešili problémy se zabezpečením, vytvořili návod na kompletní nastavení serveru a dodali skript na tvorbu nového hostingu pro naše klienty včetně automatického generování SSL certifikátů.

Spolupráci mohu jen doporučit. Vždy nám odborně a smysluplně odpověděli na veškeré dotazy. Vše proběhlo podle našich potřeb a v domluvených termínech.

Ondrej Podolinský

PHP vývojář, Anything Studio